Idealne kolczyki na prezent

Idealne kolczyki na prezent ? Zastanawiasz sie nad zakupem kolczyków srebrnych lub złotych i nie wiesz jakie kolczyki będą odpowiednie? Z pozoru błachy temat w praktyce może przysporzyć wiele problemów. Każdy ma swój gust i na to wpływu nie mamy. Istnieje jednak możliwość minimalizacji nietrafienia z naszym prezentem. Pierwsze na co powinniśmy zwrócić uwagę to kolor biżuterii.

Kolczyki z jakiego materiału?

Niektóre kobiety preferują jeden typ biżuterii z własnych subiektywnych względów, inne Panie natomiast mogą skarżyć się na uczulanie niektórych metali. Najcześciej spotyka się jednak uczulność na takie metale jak kadm, chrom, nikiel, i inne metale, w tym metale w biżuterii kompozytowej. Stal chirurgiczna lub biżuteria z metali szlachetnych niweluje możwliość wystąpienia alergii. Ważnym jest, żeby próba stopu naszej biżuterii miała odpowiednio wysoką wartość. Dlatego w naszym sklepie sprzedajemy biżuterię wykonaną z srebra próby 925, oraz z złotej biżuterii próby 585 (inaczej 14K). Kupując biżuterię wysokiej próby metali szlachetnych minimalizujemy możliwośc wsytąpienia alergii.

Kolczyki z żółtego złota 14 K, wypełnione kamieniami z cyrkonii na angielskim zapięciu. widoczne na uchu cena: 837 zł, waga: 2.05 gramów

Kolejną kwestią jest dobór kolczyków pod względem praktyczności, okazjonalności noszenia czy raczej kolczyki mają być noszone na co dzień. w tym przypadku niewątpliwie im lżejsze i mniejsze kolczyki tym wygodniejsze do codziennych czynności, czy to w pracy, czy to w codziennych zajęciach.

Jak widać, wybierając kolczyki najlepiej sugerować się jakie kolczyki ta osoba nosi, z jakiego materiału, oraz istotne jest jaką kwotę chcemy na takie kolczyki przeznaczyć. Kolczyki złote o porównywalnej wielkości mogą być nawet 10 krotnie droższe od srebrnych odpowiedników co widać powyżej. Idealne kolczyki na prezent to takie, które uszczęśliwią osobę obdarowaną.

Jakie kolczyki będą idealne?

Kolczyki powinny być raczej praktyczne niż ekstrawaganckie, jeżeli kobieta nosi koła to warto kupić właśnie kolczyki w takim kształcie, jeśli kobieta nosi małe kolczyki przy uchu to świetnie sprawdzą się złote lub srebrne kolczyki kulki , kształty geometryczne. Wszystkie rodzaje zapięć można znaleźć w naszym sklepie. Zapraszamy również naszą stronę na Facebooku i na naszego Instagrama!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top